Atça MYO 2020 Yılı Performans Değerlendirme Toplantısı gerçekleşti

atca myo 2020 yili performans degerlendirme toplantisi gerceklesti qcTa1EzF

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Atça Meslek Yüksekokulu (MYO) 2020 Yılı Performans Değerlendirme Toplantıları çevrimiçi olarak gerçekleşti.

Toplantıya, Atça MYO Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Serdar Paşa, bölüm başkanları, akademik ve idari personel, Amozon Türkiye Tedarik Yöneticisi Ahmet Yiğit Altınay, Emsale Tesettür Firması Sahibi Ozan Işık, Kareli Gömlek Reklam ve İletişim Danışmanlığı kurucusu aynı zamanda eski mezunlardan Avni Yiğit Göksu, Trendyol Yöneticisi ve Nazilli eski Tapu Müdürü Ömer Osman Uluçay, Nazilli Tapu Müdürlüğü personeli İrem Özok Yazıcı ve Yüksekokul eski mezunları ile çok sayıda öğrenci katıldı.

Atça MYO öğrencilerini sektör temsilcileriyle buluşturan ve moderatörlüğünü Yüksekokul Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Recep Özçelik’in üstlendiği toplantılarda, öğrencilerin mezuniyet sonrası iş bulma süreçleri, iş hayatlarında kendilerini nelerin beklediği, sektörün ihtiyaç duyduğu meslek elemanlarında istedikleri bilgi ve beceriler görüşüldü.

Toplantılar, Atça MYO öğretim programlarında okutulan derslerin sektörün isteklerini karşılamadaki yetkinliği konusunda fikir alış verişi yapılması ile sona erdi.

Bildir

Editör Aydın Haberleri

Aydın son dakika haberleri ve gelişmelerini sizlerle paylaşan hesabımızdır.
Siz de üst kısımdaki içerik ekle bölümünden haber ve diğer içerikleri gönderebilirsiniz.

Yorumlar

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    İçeriği sevdiniz mi?