Aydın Sarı Otobüs (Şehiriçi Nerede) ASIS Takip Uygulaması.

Aydın Sarı Otobüs (Şehiriçi Nerede) ASIS Takip Uygulaması.

Aydın’da kullanıma başlayan sarı otobüslerin nerede olduğunu, saat kaçta hareket ettiğini haritadan takip etmek mümkün. Özellikle hareket saatlerini takip edemeyen kullanıcılar içi oldukça faydalı olan bu uygulama Asis Otobüsüm nerede uygulaması.

Aydında toplu taşıma amacı ile kullanılan ve Aydın halkı tarafından sarı civciv olarak tabir edilen sarı otobüsleri telefonunuzdan ya da tabletinizden haritada nerede olduğunu anlık olarak görebilir ve canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda hareket saatlerini, durakları, kart bakiyesini, kart dolum merkezlerini de görebileceğiniz bu uygulamayı telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Aydın Sarı otobüs Asis uygulaması
Şehiriçi Takip Uygulaması Görüntüleri

Aydın sarı otobüs takip

Uygulamayı Andorid ve İOS cihazlar için indirdikten sonra kullanması oldukça basit. Tek yapmanız gereken Asis mobil uygulamasını çalıştırmak ve “Otobüsüm nerede” butonuna tıklamak. Daha sonra karşınıza çıkacak olan menüden Aydın ilini seçmek ardından binmek istediğiniz hattı seçmek. Bu işlemi yaptıktan sonra seçmiş olduğunu hatta ait tüm otobüsleri harita üzerinden takip edebilir, otobüsünüz nerede öğrenebilirsiniz. Hareket saatlerini ve diğer bilgileri öğrenmek için diğer menüleri kullanabilirsiniz.

Uygulamayı Aydın’da kullanabileceğiniz gibi Asis’in hizmet verdiği bir çok il ve ilçe içinde kullanmanız mümkün. Uygulamayı indirmek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Android telefonlar için indir

IOS (iPhone) telefonlar için indir.

Sarı Otobüs Kalkış Saatleri

Aydın Büyük Şehir Belediyesi Sarı Otobüs Saatleri hakkında bilgi almak için dokunun.

Bir yorum bırak
Yorum
Ad
E-posta