Aydın Tren Saatleri Tablosu

Aydın Tren Saatleri

Aydın İzmir ve Aydın Denizli seferi yapacak Trenlerin kalkış saatlerini bu sayfamızda bulabilirsiniz. Bu arada İzmir yönüne gidiyorsanız Türkiye’de 1860 yılında bir İngiliz şirketi tarafından yapılmış ilk demir yolunu kullanmış olacaksınız 🙂

Aydın İzmir Tren Saatleri

İstasyonTrenler
1. Tren2. Tren3. Tren4. Tren5. Tren6. Tren7. Tren8. Tren
Denizli04:2006:0508:2509:5812:2014:4016:1518:00
Km. 251+48504:3206:1708:3710:1112:3214:5216:2718:12
Goncalı04:3406:1908:3910:1512:3514:5916:2918:14
Sarayköy04:5306:3808:5810:3512:5415:1716:4618:31
Buharkent05:0706:5209:1310:5513:0815:3217:0118:45
Horsunlu05:1907:0409:2611:0813:2015:4517:1418:58
Pamukören05:2607:1109:3311:1513:2015:4517:1418:58
Kuyucak05:3307:1809:4211:2213:3416:0617:2819:12
Nazilli05:4507:3109:5511:3513:5016:1817:4119:24
İsabeylix07:37x11:4113:5616:2517:4719:30
Atça05:5607:4310:0811:5114:0216:3117:5419:36
Sultanhisar06:0207:49x11:5714:0816:3718:0019:42
Karaalixxx12:0214:1216:41xx
Köşk06:1208:0010:2612:1014:2016:4918:1119:52
Umurlu06:2108:0910:3512:2014:2917:0018:2120:02
Aydın06:3408:2310:4912:3514:4217:1418:3420:15
İncirliova06:4408:3411:0012:4814:5317:2518:4620:25
Germencik06:5408:4411:1012:5815:0317:3618:5620:35
Ortaklar07:0508:5511:2113:0815:1317:4719:0620:46
Çamlık07:2309:1311:3913:2615:3118:0719:2521:05
Selçuk07:3609:2611:5213:3915:4618:2119:3821:18
Tepeköy08:0209:5212:2014:0516:1218:4720:0421:44
Torbalı08:0709:5612:2614:1016:1818:5120:0921:48
Pancar08:1710:0512:3714:2016:2719:0120:1921:58
Menderes08:3010:1712:5114:3316:4219:1420:3222:12
A.M. Havaalanı08:3510:2112:5614:3816:4719:1920:3722:18
Gaziemir08:4210:2613:0114:4416:5319:2720:4322:24
İzmir (Basmane)09:0410:3913:1714:5817:1419:4420:5622:41

Denizli > Nazilli > Aydın > Söke > İzmir Basmane

Aydın Tren Garı Seferleri ve Saatleri

Aydın Denizli Tren Saatleri

İzmir Aydın treni saat kaçta? Gelin birlikte öğrenelim.

İzmir Basmane > Söke > Aydın > Nazilli > Denizli

İstasyonTrenler
1.
Tren
2.
Tren
3.
Tren
4.
Tren
5.
Tren
6.
Tren
7.
Tren
İzmir (Basmane)07:1008:5510:3012:3414:3016:3518:20
Gaziemir07:2409:0910:4612:5014:4416:4918:39
A. Menderes Havaalanı07:2909:1410:5112:5614:4916:5518:45
Menderes07:3309:1810:5713:0014:5316:5918:49
Pancar07:4509:3011:0913:1415:0517:1419:04
Torbalı07:5409:3911:1813:2415:1417:2419:18
Tepeköy07:5809:4311:2213:2815:1817:2819:22
Selçuk08:2410:0911:5313:5515:4517:5419:48
Çamlık08:3710:2212:0614:0915:5818:0820:02
Ortaklar08:5610:4012:2714:2816:1718:2620:22
Germencik09:0610:5012:3814:3916:2718:3620:36
İncirliova09:1711:0112:4914:5216:3718:4720:46
Aydın09:2811:1313:0015:0316:4818:5820:57
Umurlu09:4011:2513:1215:1517:0119:1021:09
Köşk09:4911:3413:2115:2417:1019:1921:18
Karaalix11:4213:2915:33xxx
Sultanhisar10:0011:4513:3215:3617:2119:2921:29
Atça10:0711:5213:3815:4217:2919:3721:37
İsabeyli10:1311:5813:4415:4817:35xx
Nazilli10:2012:0513:5115:5517:4219:4921:48
Kuyucak10:3112:1614:0216:0717:5320:0022:00
Pamukören10:3812:2314:0916:1418:0020:0722:07
Horsunlu10:4312:2814:1416:1918:0520:1222:12
Buharkent10:5612:4014:2616:3118:1720:2422:25
Sarayköy11:1012:5514:4016:4718:3220:3822:39
Goncalı11:2913:1515:0017:0618:5120:5722:58
Denizli11:4013:2615:1117:1719:0221:0823:09

Aydın’dan Kalkıp İzmir Hava Alanına Giden Trenlerin Saatleri

Aydın Tren Garından İzmir Adnan Menderes Hava Limanı’na 6 adet tren gitmektedir. Sizler için bu trenleri de listeledik.

İstasyon AdıTren 1Tren 2Tren 3Tren 4Tren 5Tren 6
Aydın’dan Kalkış Saati06:3408:0510:4315:0116:5419:42
Hava Alanına Varış Saati08:3710:0912:4417:0618:5721:56

Tren Bileti Fiyatları

Bir kullanıcımızın yorumu üzerine yazımıza tren bileti fiyatları ile ilgili bilgi ekledik. Trenle yolculuk yapmayı seviyorsanız yanınıza güzel bir kitap alarak maceraya başlayın. Güncel tutmaya çalışacağımız bilet fiyatları aşağıdaki şekildedir. 🙂

Son Güncelleme tarihi: 09.12.2019

Aydın – İzmir tren bileti ücretleri 1 yolcu fiyatı 15,00 ₺

Güncel Tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve satın almak için “eybis” Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz. Sistemi kullanmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/view/eybis/tnmGenel/tcddWebContent.jsf

Ayrıca bilet almak ve bilet fiyatlarını öğrenmek için
Aydın tren garı telefon numarası (256) 212 99 40 / 71351‘i arayabilirsiniz.

Aydın Tren İstasyonu Telefon Numaraları

Şehir - Gişeler
Çalışma saatleri
Telefon
 
Atça
07.00-13.00, 15.00-17.00
(0 256) 356 24 15
Aydın
07.00-21.00
(0 256) 225 18 24
Germencik
07.00-13.00,16.00-19.00
(0 256) 563 10 59
Horsunlu
08.00-12.00-13.00-17.00
(0 256) 387 60 97
İncirliova
07.00-13.00, 16.00-19.00
(0 256) 585 11 12
Köşk
-
(0 256) 461 32 48
Kuyucak
-
(0 256) 371 40 48
Nazilli
06.00-22.00
(0 256) 313 19 07
Ortaklar
06.00-22.00
(0 256) 577 10 72
Söke
06.00-22.00
(0 256) 518 11 83
Sultanhisar
-
(0 256) 351 31 11
Umurlu
07.00-12.30, 15.00-19.00
(0 256) 251 34 00

Aydın İzmir arası trenle kaç saat sürer?

Aydın İzmir arası sefer yapan trenlerin diğer istasyona ulaşması daha önceleri 4.5 saat sürerken şu an 140 KM hıza kadar ulaşan Ray Otobüs ile 2 saat 10 dakika kadar bir sürede İstasyona ulaşabiliyor.

Nazilli İzmir arası trenle kaç saat sürer?

Nazilli tren garı ile İzmir Basmane Tren Garı arası 160 km‘dir. Nazilli’den veya İzmir’den kalkan bir trenin diğer istasyona ulaşması yaklaşık 1 saat 53 dakika sürecektir.

Çamlık Tren Müzesini Görmeyi Unutmayın

Selçuk Çamlık Buharlı Lokomotif ve Tren Müzesi

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, Aydın’dan İzmir yönüne doğru gidiyorsanız yol üzerinde Çamlık Tren ve Buharlı Lokomotif Müzesi bulunuyor. Elbette tren’den inerek yolculuğu yarıda bırakıp müzeyi gezmek zor fakat yine de geçerken görebildiğiniz kadar görmeye çalışın. Umarız daha sonra sadece Çamlık Tren Müzesini ziyaret etmek için yollara düşersiniz. 🙂

Tren Saatleri PDF dosyamızı indirerek telefonunuzdan çevrimdışı olarak görüntüleyebilirsiniz.

Aydın Tren Garı (İstasyonu) Nerede?

Aydın TCDD Tren İstasyonu adresi için yol tarifi alabilir, en kısa mesafeyi ölçebilir ve varış süresine bakabilirsiniz.

Trenler ne zaman açılacak ve sefer yapacak?

Trenler ne zaman açılacak: Koronavirüs salgını (Covid-19) nedeniyle seferleri kısıtlanarak ara verilen ve yasaklanan Yüksek hızlı trenlerin, bölgesel direnlerin ve anahat tren seferlerinin pandemi sürecindeki düşüş sağlanabilirse Haziran ayında hizmete açılması bekleniyor. T.C.D.D. tarafından kesin bir tarih henüz verilmemekte. Trenlerin açılma süreci kademeli olacak.

Trenlerde Uygulanacak Yeni Yolculuk Kuralları

Trenler de diğer kapalı alanlarda olduğu gibi yüzde 50 kuralı ile yolcu taşıyabilecekler. Yolculuk yapacak olan herkes maske takmak zorunda olacak. Trenlerde dezenfektan bulundurulacak.

Yeni tren Yolculuğu Kuralları şöyle:

Yüksek hızlı trenler ne kadar yolcu taşıyabilecek?

Yüksek hızlı trenler %50 kapasite ile hizmet verebilecek.

Trenlere maskesiz binmek yasak mı?

Yolculuk yapmak isteyen herkesin maske takması zorunlu.

Tren bileti fiyatlarında bir değişiklik var mı?

Hayır, tren biletleri satışı eski fiyatları üzerinden devam edecek.

Trenlerde Koronavirüs (Covid-19) için önlemler alınacak mı?

Evet, trenlerde yolcular için dezenfektan bulunduracak.

Yolcuların dikkat etmesi gereken diğer konular nedir?

Yolcular önceden biletini almış olmalı, yolculuğa başlarken ya da yolculuk esnasında satın aldığı koltuktan başka bir koltuğa oturmamalı.

Tren Saatlerimiz doğru mu?

Eğer saatlerde ve fiyatlarda bir hata fark ederseniz yorum yazarak bize bildirebilirsiniz.

Bildir

Editör Aydinda.com

Aydinda.com temel profilidir, bu profil herhangi bir şahısa ait değildir.

İçeriği sevdiniz mi?

Yorumlar

Görüş belirt
  1. İzmir’den Denizli’ye yataklı tren var mı? Varsa Aydın’dan binebilir miyim? Bilet fiyatları hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.

  2. Merhaba, izmir basmane yönüne uygun fiyata hızlı tren var mı? Bir de öğrenci bilet fiyatı nedir bilginiz var mı?

  3. Merhaba, sayfanıza Aydın – İzmir ve Aydın – Denizli seferlerinde durulan, tüm istasyonlara ait bilet fiyatlarını ekleyebilir misiniz?

  4. Merhaba, saatler için teşekkürler. Güzel ve faydalı bir sayfa olmuş. Sürekli tren saati bulmak için uğraşıyordum sayfayı sık kullanılanlara ekledim 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Nazilli Sümerbank Basma Fabrikasında Çalışan İşçi Kadınlar

Aydın’da Kaynak Ustası KADIN…