1 - 185

Giriş – çıkış kontrolleri parmak izi ve şifreli sistemle sağlanmaktadır. Deneyimli güvenlik personellerimiz, gece boyunca bina güvenliğinden sorumludur. Ayrıca bina iç ve dış mahallerimiz 7/24 kameralı sistemle korunmaktadır.

Binamızın en üst katında bulunan yemekhanemizde, hafta içi ve hafta sonu her gün sabah kahvaltısı ve 4 çeşit akşam yemeği çıkmaktadır. Damak tadı, sağlık ve hijyen önceliğimizdir.

Günün yorgunluğunu ve stresini atabileceğiniz dinlenme odasında; kitap okuyabileceğiniz, arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz, televizyon karşısında rahat ve konforlu bir ortam bulabilirsiniz.

Valiz odamız sayesinde; yer kaplayan, hantal valizlerinizi odanızda bir yerlere sığdırmaya çalışmak zorunda kalmayacaksınız.

Banyolarımızda 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Her gün iki kez temizlik yapılmaktadır.
Metro İnternet altyapısı ile 100 mbps yüksek hızda, kesintisiz, kablosuz internet hizmetimizden tüm konuklarımız ücretsiz olarak yararlanabilmektedir.
Konuklarımız belirli ücret karşılığında çamaşırhanemizden faydalanabilmektedirler. Makineler kişisel bazda çalıştırılmakta olup; çamaşır filesi ve yıkama malzemeleri (deterjan & yumuşatıcı) müessesemiz tarafından karşılanmaktadır.
Konuklarımız ütü odasını ücretsiz olarak istedikleri zaman kullanabilirler.
Odalarımız 1, 2, 4, 5 ve 6 kişilik odalardır.