136
Telefon Numarası
Fax numarası
Konum
Yazar
Konum


Aydın Ihlamur Kız Öğrenci Yurdu, Aydın ilinin kalbi sayılan Adnan Menderes Bulvarında en merkezi lokasyonda konuşlanmıştır. Kampüse giden toplu ulaşım araçlarına ait duraklar yurdumuza 20 metre mesafede olup, 10 dakikalık yolculukla kampüse ulaşılabilmektedir.

Kampüse giden toplu ulaşım araçlarına ait duraklar yurdumuza 20 metre mesafede olup, 10 dakikalık yolculukla kampüse ulaşılabilmektedir.

Tüm odalarimizda özel banyo tuvalet mevcuttur, hiç bir oda başka odayla ortak banyo tuvalet kullanmaz.

Odalarimizin %90 i ranza yerine baza seklindeki yataklarla dizayn edilerek cok geniş ve ferah bir yasam alanı elde edilmistir.

Odalarimizin neredeyse tamami balkonlu ve aydınlıktır.

Kurucu olarak bugüne kadar yediğim en lezzetli yemekleri yapan annem ve profesyonel aşçılarımız ile yemek hizmeti verilmektedir.

Kurucu ve yönetici kadromuz aile bireylerinden oluşmakta ve yurt kurucuları 24 saat esasına göre yurdumuzda bulunmaktadır.

Sizlere rehberlik, danışma ve etüt hizmeti verecek 30 yıllık tecrübeye sahip öğretmen kadromuz bulunmaktadır. Güvenliğinizden; en profösyonel kurum olan Türk Silahlı Kuvvetlerinde uzun yıllar görev yapmış nitelikli personel sorumludur. Bütün personelimiz alanında en iyi deneyime sahip samimi ve güler yüzden asla ödün vermeyen bireylerden oluşmaktadır. En önemlisi aydınlık yarınlarımız olan siz değerli öğrencilerimizi ailemizin bireyleri olarak görüyoruz ve başarılarınızda aileleriniz kadar gururlanan bir anlayışa sahibiz. Tüm odalarımızda özel banyo tuvalet mevcuttur. Ihlamur Kız Yurdu Aydın’ın en merkezi konumunda ve okul, hastane, durak, banka , kafe ve marketlere sadece1 dakikalık yürümemesafesindedir. Her akşam doyurucu ve besleyici4 çeşit ev yemeği menümüz ve 2. Öğretim öğrencilerimizi de düşünerek hazırladığımız esnek yemek menülerimiz ile lezzetlerimizi siz değerli kız öğrencilerimize sunuyoruz. 1, 2, 3,  4, 5 kişilik odalar bulunmaktadır.