Hüseyin Yıldız: “Erdoğan’ın vereceği en büyük müjde istifası olur”

Bugün bir canlı yayına katılan CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın cuma günü açıklayacağı müjdesiyle alakalı olarak “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 83 milyonu sevindirecek tek müjdesi istifa ettiğini açıklaması olur” dedi.

Recep Tayyip Erdoğan katıldığı bir basın toplantısında cuma günü ülkemizi ilgilendiren çok önemli bir müjde vereceğinden bahsetmişti. Müjdenin tam olarak ne olduğu netleşmeden enerji şirketlerinin hisselerinde görünen yükseliş akıllara doğalgaz ya da petrol bulunduğunu getirdi. Sosyal medyada yapılan tahminlerden bir taneside Covid-19 ilacı ile ilgili bir gelişmenin paylaşılacağı oldu. 

Aydın’ın yerel tv kanalı olan tvDen’in bir canlı yayınına katılan CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız bu gelişmeler ile ilgili farklı bir yorumda bulundu. Katıldığı yayında soruları cevaplayan Yıldız “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 83 milyonu sevindirecek tek müjdesi istifa ettiğini açıklaması olur” dedi.

Bu gönderi içerik oluşturma aracımız ile oluşturuldu. Siz de oluşturun!

Bildir

Editör Gökhan Oğlakçıoğlu

İnternetin Türkiye'ye geldiği tarihden beri çevrimiçi. Yeni şeyler keşfetmeyi ve bunlar ile ilgili içerik üretmeyi seviyor. Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalışıyor, evli ve iki çocuk babası.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0